Нов Фокус ST в София

Снимки и обща информация на Вашите коли
Joro speed
потребител
потребител
Мнения: 6
Регистриран: 11 ное 2018, 11:56
Местоположение: София
Status: Извън линия

Нов Фокус ST в София

Мнение от Joro speed » 08 дек 2018, 14:07

Еми здравейте, мое е вече! Макар и повече от месец, но най-после имам време да споделя. Уникален автомобил. Швейцарец е и има малко ръждица отдолу, но всичко това ще се подобри на пролет! Двигател, скорости, съединител всичко е ток.Обслужих всичко и да ви кажа, колата си заслужава всяка стотинка! В провинцията ми излезе 800-900лв.всичко! Тук в София не ми мърдаха около два бона. В тази сума влизат и предни амортисьори, масла и на скорости, ангренажи, ролки, в. помпа...предни дискове с накладки и отзад само накладки... филтри...абе с две думи всичко сменено! Ще дам и повече снимки по нататък...сега е малко мръсна след Копитото преди няколко дни, като имаше сняг. Аз съм стар фордажия, имал съм ескорт, транзит...но не съм бил във форума. Сега си взех форд фокус на сърце по който съм въздишал като млад. На по-дърти години взех да си изпълнявам младежките мечти. Другата кола ми е Мицубиши Лансър Х....още една класика по която съм въздишал още от титлите във WRC с Томи Макинен!
Прикачени файлове
received_287889011841275.jpeg

Потребителски аватар
ЯЛТА
Потребител
Потребител
Мнения: 10831
Регистриран: 22 юли 2010, 14:52
Модел на автомобила: FORD MONDEO 1.8 TD, 90 hp., GHIA, ENDURA D, SW, MK-2, 2000 year.
***********************
Ford Puma, 1.6, 2002 year, 103 hp.
http://clubford.org/forum/viewtopic.php ... __________
АМБИЦИЯТА Е ПОСЛЕДНОТО УБЕЖИЩЕ НА НЕУДАЧНИКА. О.Уайлд
Местоположение: СОФИЯ, и чат пат на луната.
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Нов Фокус ST в София

Мнение от ЯЛТА » 08 дек 2018, 14:26

Браво, честит да ти е Фокус СТ-то, много и безаварийно да те вози, и със здраве да си го караш.
Мисли ГЛОБАЛНО действай ЛОКАЛНО

Потребителски аватар
Ozzie
потребител
потребител
Мнения: 1152
Регистриран: 06 май 2016, 21:28
Модел на автомобила: Focus Turnier MkIII facelift 1,6 TDCi 85 kW / EZ 02/15
Ex:Ford Focus C-Max 1,6 TDCi - 80 kW
Местоположение: Варна
Status: Извън линия

Re: Нов Фокус ST в София

Мнение от Ozzie » 08 дек 2018, 14:34

Честито!
Аз като бях млад, въздишах по онези Ескорти, с големите "пейки" на вратата на багажника... :lol:
Един такъв идваше редовно в сервиза срещу блока в който живеех тогава. Не че са му човъркали под капака де. :)
По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...

freeway
потребител
потребител
Мнения: 536
Регистриран: 26 дек 2016, 23:08
Местоположение: sofia
Status: Извън линия

Re: Нов Фокус ST в София

Мнение от freeway » 08 дек 2018, 17:51

Поздравления колега и много да и се радваш.
А пък хората от провинцията тичкат в София да си правят фордчетата-направо да им се чудиш!?

Отговори

Върни се в “МОЯТА КОЛА”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта