Ford - Focus III Wagon, facelift, 1.0 EcoBoost ( 125 кс ), S&S, 2015 г.

Снимки и обща информация на Вашите коли
Потребителски аватар
LORDA83
потребител
потребител
Мнения: 387
Регистриран: 24 окт 2013, 22:41
Модел на автомобила: Ford - Focus III Wagon, facelift, 1.0 EcoBoost ( 125 кс ), S&S, 2015 г.
Ford - Fiesta IV, Ghia (Mk4-Mk5) - 1.25 i 16V (75 Hp), 1999 г.
Renault - Megane Grandtour II - 1.9 dCi (120 Hp), 6 скорости, 2004 г.
Местоположение: Пловдив
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Ford - Focus III Wagon, facelift, 1.0 EcoBoost ( 125 кс ), S&S, 2015 г.

Мнение от LORDA83 » 18 юли 2022, 21:59

Няква яка, бляскава муцунка се показва загадъчно тука 😄
294802969_10229384642346341_1139711769595029587_n.jpg
" Само слабите се стремят към порядък, силните владеят хаоса!!! "

F Focus
потребител
потребител
Мнения: 1189
Регистриран: 25 сеп 2020, 17:56
Модел на автомобила: Форд Фокус 1.8 бензин 125к.с., 2006г.
Местоположение: София
Status: Извън линия

Re: Ford - Focus III Wagon, facelift, 1.0 EcoBoost ( 125 кс ), S&S, 2015 г.

Мнение от F Focus » 18 юли 2022, 22:22

Да, бе-снимката е предварително обработена с фото-шоп! :wink:
Майтап да става-да не се засегнеш :?:
Мани външният вид, няма забележки, "пуканка" е-дай инфо за други по-важни неща, свързани с Фокусника.
Сподели впечатления от работата на различните агрегати и системи-двигател, ск. кутия, окачване,спирачки, купе, салон, екстри, и т.н.
Всъщност има ли нещо, което да не ти харесва?
Наздраве и безпроблемно ползване на добичето!
Много автомати-слаби резултати!

Потребителски аватар
LORDA83
потребител
потребител
Мнения: 387
Регистриран: 24 окт 2013, 22:41
Модел на автомобила: Ford - Focus III Wagon, facelift, 1.0 EcoBoost ( 125 кс ), S&S, 2015 г.
Ford - Fiesta IV, Ghia (Mk4-Mk5) - 1.25 i 16V (75 Hp), 1999 г.
Renault - Megane Grandtour II - 1.9 dCi (120 Hp), 6 скорости, 2004 г.
Местоположение: Пловдив
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Ford - Focus III Wagon, facelift, 1.0 EcoBoost ( 125 кс ), S&S, 2015 г.

Мнение от LORDA83 » 18 юли 2022, 22:43

F Focus написа:
18 юли 2022, 22:22
Да, бе-снимката е предварително обработена с фото-шоп! :wink:
Майтап да става-да не се засегнеш :?:
Мани външният вид, няма забележки, "пуканка" е-дай инфо за други по-важни неща, свързани с Фокусника.
Сподели впечатления от работата на различните агрегати и системи-двигател, ск. кутия, окачване,спирачки, купе, салон, екстри, и т.н.
Всъщност има ли нещо, което да не ти харесва?
Наздраве и безпроблемно ползване на добичето!
Не ме кефи... нз какво не ме кефи... Не ме кефи например управлението на климатик, копчелъците контролиращи обдухващите решетки, позиции и прочие. Много странно и неразбираемо за мен са и направили режимите... кое, кога, как да се включва... или да се изключва само, ако му включа друга позиция в допълнение... изобщо... някак странно неразгадаеми са ми кога се включват / изключват, как и защо... На мнение съм, че трябва каквото включа да е включено, а каквото изключа да е изключено... не колата да си прави сама " каквото си иска ". Не ме кефи, че " Синк-а " си реди по някакви негови схеми файловете с МП3-ките например, а не точно както съм ги записал и подредил на флашката, от компа аз. Реших си проблема, като си преименувах всичко с цифри от 1 до 500 например... но ме дразни факта, че все пак не ги чете и реди по нормалния начин, както всяко др. СД на което съм свикнал преди. Не ме кефи, че парктроника пищи от 500 метра заради някаква дребулия по трасето дето изобщо не ме интересува... защото ми трябва да паркирам колата до милиметър и отпред, и отзад, без да ме шашка някакво пищене от 500 метра най-образно казано, за нищо. И това ще си го разреща тия дни с една заводска камера за задно виждане и окабеляване за нея, но все пак...

Тия дни ще си мина и фаровете с едно керамично мазило, за да не пожълтяват, да се запазят по-дълго в свеж вид и прочие, както и всички пластмасови елементи по прагове, задна броня, лайсни на врати и т.н... със специално мазило за този тип елементи... което освежава и тях, и не позволява да побеляват с времето... Като цяло към момента няма нужда колата от такива процедури, но искам да съхраня всичко предразположено към по-бързо износване максимално.

Така друго на първо четене не ми идва на акъла... Нямам някакви фрапантни забележки, по-скоро просто и свиквам все още и я сравнявам с др коли и опит, които/йто съм имал.
" Само слабите се стремят към порядък, силните владеят хаоса!!! "

F Focus
потребител
потребител
Мнения: 1189
Регистриран: 25 сеп 2020, 17:56
Модел на автомобила: Форд Фокус 1.8 бензин 125к.с., 2006г.
Местоположение: София
Status: Извън линия

Re: Ford - Focus III Wagon, facelift, 1.0 EcoBoost ( 125 кс ), S&S, 2015 г.

Мнение от F Focus » 18 юли 2022, 22:52

Ами ето това беше полезно споделяне!
Продължавай в същият дух-кефиш ме!
Относно пластмасариите не разчитай на дълготраен ефект, каквото и да използваш-само лично мнение-обръщай внимание на по-важни неща.
Много автомати-слаби резултати!

Потребителски аватар
LORDA83
потребител
потребител
Мнения: 387
Регистриран: 24 окт 2013, 22:41
Модел на автомобила: Ford - Focus III Wagon, facelift, 1.0 EcoBoost ( 125 кс ), S&S, 2015 г.
Ford - Fiesta IV, Ghia (Mk4-Mk5) - 1.25 i 16V (75 Hp), 1999 г.
Renault - Megane Grandtour II - 1.9 dCi (120 Hp), 6 скорости, 2004 г.
Местоположение: Пловдив
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Ford - Focus III Wagon, facelift, 1.0 EcoBoost ( 125 кс ), S&S, 2015 г.

Мнение от LORDA83 » 19 юли 2022, 00:04

Качествени, професионални препарати защитават всяка повърхност за по няколко месеца, дори до 1-2 години напред. Зависи просто как и с какво третираш нещата. За мен превенцията, преди нещо да е прецакано винаги е била важна, независимо за какво става дума. Визуалната страна на нещата никога не е за подценяване, независимо дали говорим за кола, или за нещо друго.
" Само слабите се стремят към порядък, силните владеят хаоса!!! "

Потребителски аватар
LORDA83
потребител
потребител
Мнения: 387
Регистриран: 24 окт 2013, 22:41
Модел на автомобила: Ford - Focus III Wagon, facelift, 1.0 EcoBoost ( 125 кс ), S&S, 2015 г.
Ford - Fiesta IV, Ghia (Mk4-Mk5) - 1.25 i 16V (75 Hp), 1999 г.
Renault - Megane Grandtour II - 1.9 dCi (120 Hp), 6 скорости, 2004 г.
Местоположение: Пловдив
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Ford - Focus III Wagon, facelift, 1.0 EcoBoost ( 125 кс ), S&S, 2015 г.

Мнение от LORDA83 » 19 юли 2022, 19:31

Такаааа, Фокусчето си има нови, предни чистачки. С/у 50на лв се сдобих с Бош чистачки, каквито са на колата когато излиза и от производителя - Форд.

Освен тях зачистих и намазах фаровете и стоповете с мазило, с керамично покритие, за да не им влияят атмосферните условия и да не пожълтяват с времето и от слънцето. До следващото лято са защитени. Всички пластмаси ( външни и вътрешни ), гумирани покрития, уплътнения на врати и прочие намазах пък с продукт на " Костенурката ", на силиконово - восъчна основа, за да седи всичко свежо, ново, да е защитено и с времето, от слънцето също да не избелява.

За днес - толкова по Фокуса.
" Само слабите се стремят към порядък, силните владеят хаоса!!! "

Потребителски аватар
pepy1
Модератор
Модератор
Мнения: 4777
Регистриран: 18 май 2005, 22:38
Модел на автомобила: бивш форд ескорт 1.6i 16v zetec Ghia Combi'96
бившо пежо 306 комби 1,9 ТД пак комби и Сеат ибиза 3 цилиндров 1.4 дизел
Местоположение: шоп от Младост-4
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Ford - Focus III Wagon, facelift, 1.0 EcoBoost ( 125 кс ), S&S, 2015 г.

Мнение от pepy1 » 19 юли 2022, 19:56

С моето скромно автожитие/като км/ с по-добри чистачки от бош не съм карал! Карам 5 лична кола/служебните камиони, бусове и коли не са в сметката/ В момента буса който карам е с Валео, ми... като ги сравня с Бош на моята.... Няма сравнение, въпреки че съм почти 100% сигурен, че боша е турски, но пък Валеото е 100% румънски - знам го със сигурност. Та поздравление за избора на чистачки за новото возило.
времето е като парите-никога не стига

Потребителски аватар
LORDA83
потребител
потребител
Мнения: 387
Регистриран: 24 окт 2013, 22:41
Модел на автомобила: Ford - Focus III Wagon, facelift, 1.0 EcoBoost ( 125 кс ), S&S, 2015 г.
Ford - Fiesta IV, Ghia (Mk4-Mk5) - 1.25 i 16V (75 Hp), 1999 г.
Renault - Megane Grandtour II - 1.9 dCi (120 Hp), 6 скорости, 2004 г.
Местоположение: Пловдив
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Ford - Focus III Wagon, facelift, 1.0 EcoBoost ( 125 кс ), S&S, 2015 г.

Мнение от LORDA83 » 19 юли 2022, 20:11

От Валео на друг Форд не съм имал оплаквания аз лично, но от стария тип... металните, не тия силиконови.
Иначе реално за Форд - те и заводските им чистачки на тях са на Бош. Работят си с техни само от край време.
" Само слабите се стремят към порядък, силните владеят хаоса!!! "

Потребителски аватар
paci
Модератор
Модератор
Мнения: 7883
Регистриран: 18 яну 2005, 07:52
Модел на автомобила: Fiesta MK4 Zetec-S 1.4 16V 90 коня
Местоположение: Плевен
Status: Извън линия

Re: Ford - Focus III Wagon, facelift, 1.0 EcoBoost ( 125 кс ), S&S, 2015 г.

Мнение от paci » 20 юли 2022, 00:56

За тук ли е бил доклада?
Явно е действал някой колега, защото аз не съм особено активен тук.
Полека лека ще се завръщам.
ГоУем Фокус, бате бате :) Браво! Убавец!
Предвид как караше Фиестата със 75 коне сега ти е малко респектиращо с + 50 коне нищо, че е на по-голямо купе.
Ще му вдигнеш разхода, споко :) Освен ако не си си променил стила на каране.

Жив и здрав и безаварийно!
Да имате същия съвместен живот както с Фиестата да не се ядосвате взаимно :)

Потребителски аватар
LORDA83
потребител
потребител
Мнения: 387
Регистриран: 24 окт 2013, 22:41
Модел на автомобила: Ford - Focus III Wagon, facelift, 1.0 EcoBoost ( 125 кс ), S&S, 2015 г.
Ford - Fiesta IV, Ghia (Mk4-Mk5) - 1.25 i 16V (75 Hp), 1999 г.
Renault - Megane Grandtour II - 1.9 dCi (120 Hp), 6 скорости, 2004 г.
Местоположение: Пловдив
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Ford - Focus III Wagon, facelift, 1.0 EcoBoost ( 125 кс ), S&S, 2015 г.

Мнение от LORDA83 » 20 юли 2022, 07:57

paci написа:
20 юли 2022, 00:56
За тук беше, да... за един досадник дето дрънкаше глупости само ставаше дума, аама го опаткаха вече.

Мерси! :)

С коли иначе винаги има драми и напрежение хахахаха, все има с какво да те " изненадат ", но... аз просто съм си малко... педантичен перфекционист и мира не ми дава... една прашинка да знам, че има някъде по капаците, та не нещо друго, технически :D Просто гледам да си оправям всичко превантивно, още преди да се е обадило даже :D Фиестата иначе си беше... звяр осичка :D 50, 150, или 250 коня отгоре иначе мен не ме трогват, не са нещо от което да се притесня и респектирам :) Карам си... :)
" Само слабите се стремят към порядък, силните владеят хаоса!!! "

Потребителски аватар
paci
Модератор
Модератор
Мнения: 7883
Регистриран: 18 яну 2005, 07:52
Модел на автомобила: Fiesta MK4 Zetec-S 1.4 16V 90 коня
Местоположение: Плевен
Status: Извън линия

Re: Ford - Focus III Wagon, facelift, 1.0 EcoBoost ( 125 кс ), S&S, 2015 г.

Мнение от paci » 20 юли 2022, 23:57

LORDA83 написа:
20 юли 2022, 07:57
..
Айде нема ми обясняваш :) Навремето като скочих от Ескорт 1.3 60 коне на Фиестата 1.4 90 коне и си мислех, че съм се качил на изтребител.
Не смея да я настъпя.
Сега нали е малко поразръчкана и последно ѝ боднахме всмукател от Пума 1.7 и изпускател от Фокус 1.6 и като я взех не смеех да ѝ дам газ, върви като откачена. Сега ми е тегава и искам още :)

Виж проучи тез ЕкоБамбуусти какви особености имат ... там олиото нали плакне ремъка и си е строго специфично, нещо имаше за антифриза, че започват да греят.
Обгрижи гюмчето, добро е.

Потребителски аватар
LORDA83
потребител
потребител
Мнения: 387
Регистриран: 24 окт 2013, 22:41
Модел на автомобила: Ford - Focus III Wagon, facelift, 1.0 EcoBoost ( 125 кс ), S&S, 2015 г.
Ford - Fiesta IV, Ghia (Mk4-Mk5) - 1.25 i 16V (75 Hp), 1999 г.
Renault - Megane Grandtour II - 1.9 dCi (120 Hp), 6 скорости, 2004 г.
Местоположение: Пловдив
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Ford - Focus III Wagon, facelift, 1.0 EcoBoost ( 125 кс ), S&S, 2015 г.

Мнение от LORDA83 » 21 юли 2022, 00:08

Обгрижено е, може да прочетеш в предходните страници и коментари :) То другаде освен в оторизирано Форд представителство не е влизало никога и за нищо. Всичко се пише и в книжката, в колата на хартия, и в дигиталната и книжка, в Мото Пфое :)

А относно конете и мощността на колите... е не си прав пък! Както казах - не се впечатлявам и респектирам от 50на коня разлика :) Почти няма марки коли на които да не съм се качвал, включително от клас " суперкарс ", където става дума за по няколко стотин коня разлика, и зад чиито волан съм бил и преди 2 десетилетия още... та както вече неколкократно подчертах - тия 50на кончета разлика хич не ме трогват, че да се притесня и шашна нещо :)
" Само слабите се стремят към порядък, силните владеят хаоса!!! "

The Hooligan
потребител
потребител
Мнения: 1
Регистриран: 24 юли 2022, 09:21
Местоположение: София
Status: Извън линия

Re: Ford - Focus III Wagon, facelift, 1.0 EcoBoost ( 125 кс ), S&S, 2015 г.

Мнение от The Hooligan » 24 юли 2022, 10:06

Със здраве да се кара и безаварийно!
Имах такъв Фокус в ниво Титаниум. Прекрасен автомобил на който навъртях 150к. за 5 години. За мотора мога да кажа, че е много добре балансиран и автомобила се движи с лекота. Само хора, които не са карали такъв, могат да пишат глупости от сорта, че щял да умре ако го караш с повече от 140 и другата глупост, че не можел да вдига 180 :lol:
Само ще вметна, че изобщо не му е проблем да поддържа 180 на темпомат. Изключително икономичен мотор при нормално шофиране, въпреки, че аз не съм по икономията, не ползвам старт/стоп и ми даваше среден разход 7/100 смесен.
Проблемът с флашките е ясен, няма оправия. Аз също ги номерирах.
Като цяло във фейслифта са изчистени повечето проблемчета от предходния, но много внимавай за прословутия проблем с ангренажния ремък. Няма значение къде я обслужваш, просто някои започват да се разпадат.
Единственото, което е недостатък при този Фокус е, че на втория ред няма достатъчно място за краката на пътниците.
Вече при Фокус IV е по-добре, но пък и той е с 20см по-дълъг.

Потребителски аватар
LORDA83
потребител
потребител
Мнения: 387
Регистриран: 24 окт 2013, 22:41
Модел на автомобила: Ford - Focus III Wagon, facelift, 1.0 EcoBoost ( 125 кс ), S&S, 2015 г.
Ford - Fiesta IV, Ghia (Mk4-Mk5) - 1.25 i 16V (75 Hp), 1999 г.
Renault - Megane Grandtour II - 1.9 dCi (120 Hp), 6 скорости, 2004 г.
Местоположение: Пловдив
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Ford - Focus III Wagon, facelift, 1.0 EcoBoost ( 125 кс ), S&S, 2015 г.

Мнение от LORDA83 » 24 юли 2022, 18:54

The Hooligan написа:
24 юли 2022, 10:06
МЕРСИ! :) Всичко, което изреди е така.

За ремъка... 280 000 км или на 10 години по предписания на производителя. В момента колата е на едва 56 000 км и на 7 години. След 3 предстои да го сменям, макар, че имайки предвид, че карам предимно служебна кола... и на личната повече от 8-10 000 км не въртя на година... след 3 години няма да е стигнал дори 100 000 км като дойде време за смяната му. Със заводски консумативи и в заводски сервиз, с отстъпките - около 2000 лв е цялата процедура.

Като за такова малко моторче и сравнително голяма кола... си е доста пъргава, така е. За поддържане на скорост... колата се кара и с 200, че и с над 200 подържана скорост набере ли ги. За " умирачката " може и да има нещо вярно, ако постоянно караш с такива скорости и във високите обороти, и не я подържаш по предписанията... ама тя тая кола на 180 не може да мине и 4000 оборота на 6-та предавка... а до " лютениците " има още 4000 аванс, пък за капак е ежегодно с ново масло и филтри на под 10 000 км :)

Относно мястото отзад... зависи. За фини гаджета и лапета проблема е никакъв, пък дори и за мъж, ако не е 80 + кила тюфлек с извинение :) За сметка на това пък багажника е... багажник да искаш... бездънна яма.

Разход... навъртях и вече 1000 км за този месец и мога да кажа, че при извънградско, при прав път, с подържана скорост 80-90 и без климатик колата пада дори под заветните 4.2 литра на 100 км, които и дават. При каране по магистрала пък с включен климатик и 140 подържана на автопилот - разхода е 6.1 - 6.2 литра на 100 ( аз лично очаквах, че на тази скорост ще се качи доста повече ). Смесения... с градско в натоварен град като Пловдив и включен климатик ми е 6.8 - 7.0 литра на 100 км по бордовия комп.

И СЪЩЕВРЕМЕННО ЩЕ ИЗПОЛЗВАМ ТОЗИ СИ КОМЕНТАР ЗА МАЛКО НОВОСТИ ОТ ДНЕС ПО КОЛАТА...
ДНЕС И РАЗКОСТИХМЕ ЦЯЛАТА ЗАДНИЦА, ЦЯЛОТО УПРАВЛЕНИЕ, ТАБЛА И ПАНЕЛИ ОТПРЕД + ЦЯЛАТА ДЯСНА ПОЛОВИНА НА КОЛАТА ОТВЪТРЕ, ЗА ДА ПРЕКАРАМЕ ОКАБЕЛЯВАНЕ ОТ СИНК-А ДО ПАНЕЛА НА БАГАЖНИКА С КОПЧЕТО ЗА ОТВАРЯНЕТО МУ, КЪДЕТО МОНТИРАХМЕ КАМЕРА ЗА ЗАДНО ВИЖДАНЕ. Та така... колата вече има и камера. Домързя ме да снимам сега, тия дни, ако ми дойде музата ще ви щракна монтажа и панела как изглежда като се включи задна предавка и се активира камерата.

Тия дни като ми остане време ще търся и някоя ударена, Титаниум изпълнение, за да си взема от нея страничните 2 панела с духалките, за таблото, които са с хромираната лайсна, за да ги заменя моите, че нещо ме дразнят едни такива... пластмасови :) В средата са с хромирани лайсни, а страничните 2 са без... що са ги измислили така от производителя нз... да има, да взимат пари после :) Та... ако някой дук има такива да предложи... и са здрави, без изпотрошени механизми, водачи и щипки... да казва, бих си взел 2 броя, комплект лява и дясна :) Поздрави.
Последна промяна от LORDA83 на 24 юли 2022, 20:03, променено общо 1 път.
" Само слабите се стремят към порядък, силните владеят хаоса!!! "

Потребителски аватар
Saggy
потребител
потребител
Мнения: 27
Регистриран: 08 дек 2016, 23:47
Модел на автомобила: Форд Фокус MK2.5
1.6 Duratec 100 к.с. бензин 2011г.
Местоположение: София
Status: Извън линия

Re: Ford - Focus III Wagon, facelift, 1.0 EcoBoost ( 125 кс ), S&S, 2015 г.

Мнение от Saggy » 24 юли 2022, 19:00

Колега, колата изглежда супер, с много екстри и е много добър екземпляр от марката, даже рядък бих казал. Макар че ти видимо си доста запознат с поддръжката, бих те посъветвал да сложиш защитно фолио на предно стъкло, предна броня и фарове. Така няколко години колата ще е защитена от камъчета и няма да се дразниш от такива щети. Не е много евтина услуга, но си заслужава. Можеш ли да споделиш каква марка керамично покритие си ползвал за фаровете и кой точно продукт на Turtle Wax си ползвал за пластмасите? И един друг въпрос - като натовариш колата със семейството и багаж, има ли леко отслабване на пъргавостта или не се усеща?

Потребителски аватар
LORDA83
потребител
потребител
Мнения: 387
Регистриран: 24 окт 2013, 22:41
Модел на автомобила: Ford - Focus III Wagon, facelift, 1.0 EcoBoost ( 125 кс ), S&S, 2015 г.
Ford - Fiesta IV, Ghia (Mk4-Mk5) - 1.25 i 16V (75 Hp), 1999 г.
Renault - Megane Grandtour II - 1.9 dCi (120 Hp), 6 скорости, 2004 г.
Местоположение: Пловдив
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Ford - Focus III Wagon, facelift, 1.0 EcoBoost ( 125 кс ), S&S, 2015 г.

Мнение от LORDA83 » 24 юли 2022, 20:02

Saggy написа:
24 юли 2022, 19:00
И това съм го намислил точно за предна броня, фарове, капак и стъкло, защото формите и са хипер предразполагаши към това да обират буквално всички камъчета по пътя о со има на капака 2-3 попадения вече, както и едно, макар и доста семпло, повърхностно по джама, буквално в края, в очертанията с черно и не се нуждае от никакво третиране, но е хубаво да са защитени, че после... цените на всичко по тия коли още са... цифра.

Още не съм я товарил сериозно. Едно фино гадже до мен само и два сака в багажника е оптималното с което съм я товарил... или приятел, който е около 90на кила вместо гаджето и саковете. При това натоварване си е все същата, няма разлики в усещанията.

Керамичното покритие за фарове и стопове -> Сонакс Профилайн. Продават се на сашета, около 4-5 лв е бройката и е напълно достатъчно за предни фарове + стоповече отзад. След миене с безконтактна пяна седи все така мазно, много глатко и прочие като повърхност. Дават му, че изкарва около година без проблем.

За Костенурката - https://www.youtube.com/watch?v=eLzy2tX0ETA . След измиване с безконтактна пяна... по всички пластмасови елементи си седи, не се отмива, седят свежо черни, равномерно, мазно, гладко, но по гумираните места като например уплатненията на вратите се е отмило и паднало всичко, и са си както преди нанасянето на препарата. Демек... за пластмаси е идеялно, за гуми - НЕ.
" Само слабите се стремят към порядък, силните владеят хаоса!!! "

Потребителски аватар
LORDA83
потребител
потребител
Мнения: 387
Регистриран: 24 окт 2013, 22:41
Модел на автомобила: Ford - Focus III Wagon, facelift, 1.0 EcoBoost ( 125 кс ), S&S, 2015 г.
Ford - Fiesta IV, Ghia (Mk4-Mk5) - 1.25 i 16V (75 Hp), 1999 г.
Renault - Megane Grandtour II - 1.9 dCi (120 Hp), 6 скорости, 2004 г.
Местоположение: Пловдив
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Ford - Focus III Wagon, facelift, 1.0 EcoBoost ( 125 кс ), S&S, 2015 г.

Мнение от LORDA83 » 11 сеп 2022, 15:06

Нали ви бях обещал потвърждение и снимки на дисплея след монтажа на камерата... ама все ме мързи... та преди малко щракнах 2 бързи кадъра на влизане в гаража, без много да се старая. ->
Прикачени файлове
306038693_2385390364971754_3769487310718813675_n.jpg
305975654_1568373153601248_538428690398846702_n.jpg
305844946_849027579425527_6531942178413511051_n.jpg
" Само слабите се стремят към порядък, силните владеят хаоса!!! "

Потребителски аватар
Фиеста
потребител
потребител
Мнения: 147
Регистриран: 09 фев 2019, 13:44
Модел на автомобила: Форд Фиеста мк4 1.3
Местоположение: София
Status: Извън линия

Re: Ford - Focus III Wagon, facelift, 1.0 EcoBoost ( 125 кс ), S&S, 2015 г.

Мнение от Фиеста » 16 сеп 2022, 15:21

Ебаси мамата. От тебе кола, ако си купи човек, няма да сгреши. Не ревнува ли жената от тая кола? Сигурно не може да се дореди до процедури

Потребителски аватар
pepy1
Модератор
Модератор
Мнения: 4777
Регистриран: 18 май 2005, 22:38
Модел на автомобила: бивш форд ескорт 1.6i 16v zetec Ghia Combi'96
бившо пежо 306 комби 1,9 ТД пак комби и Сеат ибиза 3 цилиндров 1.4 дизел
Местоположение: шоп от Младост-4
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Ford - Focus III Wagon, facelift, 1.0 EcoBoost ( 125 кс ), S&S, 2015 г.

Мнение от pepy1 » 16 сеп 2022, 21:18

Що бре, колата е един кеф, жената е друг! То не пречи да се съчетават :D
времето е като парите-никога не стига

Потребителски аватар
LORDA83
потребител
потребител
Мнения: 387
Регистриран: 24 окт 2013, 22:41
Модел на автомобила: Ford - Focus III Wagon, facelift, 1.0 EcoBoost ( 125 кс ), S&S, 2015 г.
Ford - Fiesta IV, Ghia (Mk4-Mk5) - 1.25 i 16V (75 Hp), 1999 г.
Renault - Megane Grandtour II - 1.9 dCi (120 Hp), 6 скорости, 2004 г.
Местоположение: Пловдив
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Ford - Focus III Wagon, facelift, 1.0 EcoBoost ( 125 кс ), S&S, 2015 г.

Мнение от LORDA83 » 17 сеп 2022, 07:27

Фиеста написа:
16 сеп 2022, 15:21
:lol: :lol: :lol:

Колата винаги за мен е била нещо съвсем ясно демонстриращо що за човек си ти самия :) Много мразя в живота разнебитени, занемарени, мизерни истории... :) При мен всичко трябва да е изпънато и под конец :D А жениТЕ... трябва да слушкат! ХАхаахахаха :D Иначеее не са никакви жени :D
" Само слабите се стремят към порядък, силните владеят хаоса!!! "

Отговори

Върни се в “МОЯТА КОЛА”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 32 госта