FOCUS MK1 1.6 ПАЛИ ОТ ВТОРИЯ ПЪТ

Акумулатор. Алтернатор. Стартер. Запалителна система. Осветление и сигнализация.
Потребителски аватар
ivchotr
потребител
потребител
Мнения: 1052
Регистриран: 31 окт 2015, 13:40
Местоположение: София
Status: Извън линия

Re: FOCUS MK1 1.6 ПАЛИ ОТ ВТОРИЯ ПЪТ

Мнение от ivchotr » 26 юни 2026, 15:22

В 20+ годишен резервоар има такава гняз, че добавките по-скоро прецакват още нещата. Защото разтварят утайките и те се понасят към двигателя.
Знам всички вицове за Форд :D

aspasia
потребител
потребител
Мнения: 1532
Регистриран: 30 ное 2010, 19:10
Модел на автомобила: форд фокус-2000 1.6 16v
Местоположение: София
Status: Извън линия

Re: FOCUS MK1 1.6 ПАЛИ ОТ ВТОРИЯ ПЪТ

Мнение от aspasia » 27 юни 2026, 09:24

Преди известно време сменях бензиновата помпа на съсед колата му е 2000 година Audi A4 дупката беше голяма и се виждаше всичко за 25 годишна кола вътре беше чисто даже имаше цедки на помпата и по тях нямаше никакви мръсотии освен че бяха потъмнели от времето. По вероятно ако има по големи боклуци да останат във филтъра след резервоара който вътре е хартиен.

Отговори

Върни се в “ЕЛ. ИНСТАЛАЦИЯ и ОБОРУДВАНЕ”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта